Merkez

Mevlana M. Şehir Gökhan Çavuşoğlu Cd. No:13/2 Atakum / SAMSUN

0544 506 77 57

Şube

Reşadiye M. Şinasi Kurşun Cd. 13. Sk. No:22 Çorlu / TEKİRDAĞ

0546 275 79 62

Samsun Parlak Beton Zeminler

Parlak zemin sistemi; pürüzlü, mat ve kirli görünümlü yeni veya eski beton yüzeylerin kazıma, parlatma ve kimyasal yüzey koruma işlemleri yapılarak cam gibi parlatılmasıdır. 

Bu sistemle çok çekici ve parlak dekoratif beton zeminler, endüstriyel ve ticari yapı zeminleri için çok uzun ömürlü, aşınmalara mukavemetli ve hijyenik zeminler yapabilmekteyiz.

Beton Parrlatma Nedir ?

Parlak Beton “Beton Parlatma“ uygulaması, beton zeminlerin elmas kesicilerle aşındırılması ve silinmesi yöntemiyle parlatılmasıdır. İlk olarak beton zeminin en zayıf kısmı olan yüzeydeki şerbet tabakasını kazıyarak, betonun sağlam, dayanıklı bölgesine ulaşılır. Sonrasında sırasıyla Honlama ve Parlatma işlemleriyle mikro düzeyde aşındırılmaya devam edilir.

Beton Parlatma Nereler İçin Uygundur ?

Başta otopark, hastane, fabrika, okul ve depo gibi yerler olmak üzere yeni veya eski bütün beton zemin üzerinde uygulanabilir.

Yeni bina projelerinin proje aşamasında Beton Parlatma uygulamasına karar verilir ise, standart zemin uygulamaları öncesinde kullanılan şap betonu ve yüzey sertleştirici uygulanmasına gerek kalmaz. Beton Parlatma uygulaması, sadece bu özelliğinden dolayı bile alternatiflerine göre yatırım maliyeti avantajı ile öne çıkmaktadır.

Samsun merkezli olmak üzere tüm türkiyede bu hizmeti gurur ile icra ediyoruz.