Merkez

Mevlana M. Şehir Gökhan Çavuşoğlu Cd. No:13/2 Atakum / SAMSUN

0544 506 77 57

Şube

Reşadiye M. Şinasi Kurşun Cd. 13. Sk. No:22 Çorlu / TEKİRDAĞ

0546 275 79 62

Sakarya Cluster Stone Taş Panel Sistemleri

Sakarya Cluster Stone Taş Panel Sistemleri

Cluster Stone, geleneksel yapay taş panel üretimlerinde kullanılan tasarımlar yerine, yeni bir matriks dizilimi ile üretilen gruplandırılmış taş panellerden oluşan bir cephe kaplama sistemidir. Cluster Stone panellerinin kendine özgü tasarımı ile, panel dizilimlerinde ek yerleri gizlenir ve tamamen doğal taş görüntüsü elde edilir. Panel desenlerinin kendine özel tasarımı sayesinde büyük alanlarda dahi doğal görünüm sağlanır.

Cluster Stone Avantajları Nelerdir?

Cluster Stone tasarımları, projenizi bir sanat eserine benzetecek profesyonel bir dizayna sahiptir. Amerika’ daki tasarım merkezinde dizayn edilen kalıplar, sadece Cluster Stone panellerine özgüdür.

Kalıcıdır

Cluster Stone, hafif ama son derece dayanıklı bir üründür. Çimento esaslı formülü; özel agregalar, polimerler ve fiber takviyelidir. UV etkilerine dayanıklı renkler, yapılan uygulamalardaki doğal görünümün senelerce kalıcı olmasını sağlar.

Kârlıdır

Cluster Stone panelleri, konvansiyonel taş örme işlemlerine göre çok daha hızlı, pratik ve ekonomiktir: Uygulama maliyeti düşüktür. Daha kısa sürede daha fazla adet taş döşenir.

Sakarya merkezli olmak üzere tüm türkiyede bu hizmeti gurur ile icra ediyoruz.